RSS


Biuro:. 33-49-80-801
FAX:.   33-822-33-36
Komórka 600-114-350
biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
10:00~18:00 Poniedziałek~Piątek lub OnLine

Facebook BiuroWADiWADIInstagram BiuroWADiWADI
Jesteś: 864.082 potencjalnym klientem
Mamy 11.017 Klientów Biura Podróży WADi

Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Reklama internetowa, promocja, pozycjonowanie, komunikatory

Pozycjonowanie, Promocja, Komunikatory, Reklama internetowa.

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie to sztuka. Sztuka:  "aby inni Widzieli Ciebie jako pierwszego - a nie Ty innych". Umiejętność wypromowania swojej www to ważna sprawa, stosujemy tu nowatorskie i ciekawe pomysły. Czasem tanie, czasem i ... drogie. Efekty mamy dobre, czego się nie wstydzimy. Umiemy wypromowac strony polskie na rosyjskojęzycznycm internecie. umiemy też zastosowac niekonwencjonalne techniki abyś był widoczny i w polskim internecie.
Pilnujmey też, aby Twoja www była czały czas widoczna i rosła w siłę, a klienci trafiali do Ciebie.
Nie pomagamy zawsze i nie każdemu. Bo to jest jak sztuka - a nie... biznes.

Promocja
To nasze własne sprawdzone w działaniu sposoby, aby nowa www była szybko widoczna i często odwiedzana, a Ty abyś miał dużo klientów. Jak to osiągamy? aaa to już nasz sekret ;-)
Metody są udoskonalana, spradzane i mają swoją wartość.

Komunikatory
Umiejętność komunikowania się z klientami elektroniznie to obecnie najszybsza forma nawiązywania kontaktu. Dobór odpowiednich narzedzi oraz ich dobra konfiguracja to podstawa działania i sukcesu. Tego właśnie możemy Cię nauczyć, jak sie komunikowac elektronicznie z klientami oddalonymi często o setki czy tysiące km od Ciebie. Nawiązywanie kontaktu, rozmowa pisana, czy fajny email zadecyduje często o tym czy klient kupi Twój produkt czy też nie.  Pomożemy dobrać Ci takie narzędzia, które będa umożliwiałay komunikowanie się z Toba w sposób prosty i miły Twoim klientom. Chat-y, GG, Skype, ICQ, oraz inne komunikatory nie stanowią dla nas tajemnic. Mamy tez wiedzę i doświadcznie w jakich rejonach świata, który komunikator jest popularny i używany. Odpowiednie przygotowanie komunikatora, też ułatwia pracę... Tego uczymy oddzielnie, jako część Twojego BOK - biura obsługi klienta.

Reklama internetowa
Reklamowanie sie w internecie to sprawa prosta, ale skuteczna reklama to juz zupełnie inny temat. Nie chodzi tutaj abyś wydawał miliony a miał 2 klientów i mały zysk. Cały kunszt polega na tym, aby przy niewielkich środkach mieć duże sukcesy. Takie działanie umiemy właśnie wykonywać, jest to połączenie zajęcia badaczy z eksperymentatorami, ale... liczy się skutek. Duża ilość Twoich klientów. 

powrót

#Biuro Podróży WADi, Witamy na stronie wadi.pl! Zapraszamy do rezerwacji i zakupu bietów, wiz i ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz Bilety Kolejowe, Bilet Lotniczy, Bilety Kolej Transsyberyjska. Oferujemy bilety na Kolej Transsyberyjską cena, Bilety na Krym, Bilety do Chin, Wizy do Rosji, Zaproszenia, Ubezpieczenia Turystyczne, Wyjazdy i Wycieczki do Rosji, Białe Noce, Petersburg, Moskwa, Syberia, Bajkał, Białoruś, Grodno, Mińsk, Ukraina, Krym, Lwow, Kijow, Jałta, Odessa, Mołdawia, Kiszyniow, Chiny, Pekin, Wielki Mur, Kirgistan, gory, morze, Kazachstan, Uzbekistan, Samarkanda, Tadżykistan, Wspinaczka, Turkemnistan, wycieckzi Rosja, wycieczki Bajkał, Wycieczki krym, Wycieczki Chiny, Kraje nie odkryte, Zapraszamy www.Wadi.com.pl,

    E-mail    
    Start    
    Adres    
    Konto bankowe    
    Allegro    
    Regulamin    
    Oficjalny Agent WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Biznesu    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Szkoły Uczelni    
    Dla Praktykanta    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca i kariera    
    Nie Bankrutuję!    
    iDelegacja.wadi.pl    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa Wadi    
    DHL.wadi.pl    
    BOXWADi.com    
    iBanditi.wadi.pl    
    Pilot-wycieczek.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl    
    HoteloPak.com    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    Kasuj WADi    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI 
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Biuro Podróży WADi "Na Wschód" to: Wycieczki Kolej Transsyberyjska, Wycieczki Rosja, Wycieczki Białoruś, Wycieczki Ukraina, Wycieczki Chiny, Wycieczki Mongolia, Wycieczki Gruzja, Wycieczki Armenia, Wycieczki Azerbejdżan, Wycieczki Uzbekistan, Wycieczki Kazachstan, Wycieczki Kirgizja, Wycieczki Mołdawia, Wycieczki Tadżykistan, Wycieczki Turkmenistan, Wycieczki Litwa, Wycieczki Łotwa, Wycieczki Estonia, Wycieczki Bajkał, Wycieczki Syberia, Wycieczki Moskwa, Wycieczki Sankt-Petersburg, Wycieczki Smoleńsk, Wycieczki Władywostok, Wycieczki Samarkanda, Wycieczki Taszkient, Wycieczki Wilno, Wycieczki Grodno, Wycieczki Lwów, Wycieczki Kijów, Wycieczki Baku, Wycieczki Murmańsk, Wycieczki Soczi, Wczasy Białoruś, Wczasy Gruzja, Wczasy Jałta, Wczasy Krym, Wczasy Soczi, Wczasy Eupatoria,
KSI - Portale turystyczne

Super Wycieczki - Kolej Transsyberyjska: Bilety, Wizy, Wycieczki!

Wycieczki do Rosji, wycieczki do Mongolii, wycieczki na Białoruś, wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Wizy Rosja, wizy Mongolia, wizy Chiny, wizy Azerbejdżan, wizy Indie, ubezpieczenia Rosja, ubezpieczenia Białoruś, ubezpieczenia świat.statystyka © Copyright by WADi 2007 ~ 2020. All rights reserved.